Naše cvičitelky

Můžeme se chlubit tím, že v našem jógacentru vedou hodiny jógy pouze špičkové cvičitelky. Víkendová cvičení jsou obvykle vedena paní Michaelou Mazáčovou.

Michaela Lamana Mazáčová

ikona Naše cvičitelka Michaela Lamana Mazáčová.
Naše cvičitelka Michaela Lamana Mazáčová.

20 let působí jako lektor ve výuce jógy, masáží a prožitkových seminářů. Její učitelé jógy byli Dr.M.Bhole, Mgr. Jiří Čumpelík, PhDr. Marie Durasová a další. Michaela Lamana Mazáčová, BCST (Biodynamic craniosacral therapist ) má 20-ti letou praxi v oboru masáží (klasických, Shiatsu, thajských), léčení (mistr rei-ki), fonoforézou (tónovou akupunkturou), regresní terapie a meditační praxe (Zenová škola Kwan-um).

V současné době se hlavně věnuje Craniosacrální biodynamice, kterou i vyučuje.

ikona Naše cvičitelka Petra Nováková.
Naše cvičitelka Petra Nováková.

Petra Nováková

Petra Nováková se věnuje zumbě od roku 2009. Absolvovala instruktorský kurz ZUMBA BASIC v červnu 2010 s Danielou Česnekovou. Zamilovala si rytmy latinsko-amerických tanců, kterými se dá hubnout spolehlivě a hlavně s úsměvem na tváři.

ikona Naše cvičitelka Michaela Irena Matějů.
Naše cvičitelka Irena Matějů.

Irena Matějů

Pro Irenu je sport koníčkem již od školních let. Rekreačně lyžuje, plave, cvičí s dětmi i s dospělými. Od 16 let se věnovala závodnímu tanci a zkušenosti z něj pak zúročila při hodinách zumby. Záliba v dynamičtějších sportech ji v r. 2006 přivedla ke cvičení tae-bo, od r. 2010 působí i jako jeho instruktorka. V současnosti navštěvuje také kurz instruktora powerjógy. Certifikáty Ireny Matějů (PDF, 1,4 MB)

Naše cvičitelka Karolína Nietscheová.
Naše cvičitelka Karolína Nietscheová.

Karolína Nietscheová

Jóga je pro ni odpočinek, radost a také příležitost potkávat se s milými lidmi. Cvičení vede tak, aby se mohl každý zapojit a vychutnat si potěšení z pohybu. Osvědčení Karolíny Nietscheové - instruktorka hathajógy

ikona Naše cvičitelka Lenka Budilová.
Naše cvičitelka Lenka Budilová.

Lenka Budilová

S jógou se setkala před šesti lety, stejně jako většina lidí ze zdravotních důvodů a z potřeby úniku od stresu. Je pro ní cestou k poznání sebe sama, k sebeuzdravení, k zklidnění mysli, nalezení vnitřní síly a energie. Cestou plnou objevů na fyzické i psychické úrovni. Navštěvuje školu jógy v OM YOGA STUDIU PRAHA, kde studuje jógovou filozofii a různé jógové směry. Certifikáty Lenky Budilové. (PDF, 1MB)

Aktuality

Aktuálně neprobíhají žádné kurzy jógy
Z rodinných důvodů nebudou až do odvolání probíhat kurzy jógy ve Voticích. Děkuji za pochopení a zdravím vás, Karolína Nietscheová

Víkendová cvičení
© 2010 Karolína Nietscheová
Adresa:
Podolí 5, Vojkov, 257 54